Vybrat správnou postel nemusí být vždy snadné. Na druhou stranu je třeba říci, že kromě standardních možností existují i ty netradiční. A jejich základem není nic jiného, než obyčejné palety. A nutno dodat, že postele z euro palet jsou dnes velkým hitem, a to nejenom ve skromnějších domácnostech, ale i tam, kde hraje hlavní roli především design a neobvyklá koncepce.

Kvalitní postele z palet dokážou plně nahradit standardní postel

Ať už z hlediska pevnosti, tak z hlediska prodyšnosti nebo celkové robustnosti je cesta právě dřevěných palet velmi dobrou alternativou k tomu, jak si do ložnice, ale třeba i do svého vlastního pokoje pořídit postel, která dokáže konkurovat standardním nabídkám nábytkářských firem. Navíc ji lze zhotovit i svépomocí, jelikož možností, jak postavit takové lůžko, je hned několik. A všechny jsou víceméně snadné.

postel z palet 4

Postel z palet návod umožní i vám snadnou výrobu

Pustíte-li se do výroby sami, věřte, že to není nic složitého. Ideální je kromě návodu mít i foto toho, jak si konkrétní výsledek představujete, a podle něho také postupovat. Obecně platí, že kromě pár hřebíků, kladívka a případné brusky a barvy není třeba nic jiného. A i proto jsou návody jak vyrobit danou postel tak jednoduché.

Minule jsme psali článek se zaměřením na nábytek z palet. Přečtěte si.

V současné době lze postel z palet koupit i hotovou

Velkým pokrokem v tomto ohledu je i to, že dané postele nabízejí i mnohé truhlářské dílny. Směřují k tomu, že výroba probíhá na zakázku daných klientů, a to přesně podle jejich požadavků. Ideální způsob, jak mít takovou postel zcela bez práce.

Pokochejte se. Postele z palet fotogalerie ukážou různé možnosti

Jste-li pevně rozhodnuti právě pro tuto volbu, možná se i vám bude hodit také inspirace, jakým směrem se vydat. Věřte, že možností je opravdu více než několik desítek, a tak záleží na každém, jaký koncept mu nejlépe padne do oka.

Čtěte dále: