Tím nejtěžším při cestě k vlastnímu bydlení je určitě samotná stavba domu. Pokud stojí, můžeme postoupit k dalšímu kroku, a to je jeho vybavení. Samozřejmě můžeme jít do nejbližšího obchodu s nábytkem, ale stejně tak můžeme jít originálnější cestou. A tou je nábytek z euro palet. Samozřejmě je jasné, že z dřevěných palet nemůžeme vyrobit vše, ale na celou řadu věcí se použít dají.

Nábytek z palet fotogalerie vás zaručeně přesvědčí

Pokud jste v tomto směru stále skeptičtí, rozhodně si prohlédněte fotky, které vám mohou konkrétní realizace nastínit, a které vás určitě přesvědčí v tom, že některé nápady, jak danou paletu využít, jsou rozhodně velmi zajímavé, a určitě mohou nadchnout.

nabytekzpalet6

V současné době je paletový nábytek velkým hitem

Trendy se mohou měnit rok od roku, ale právě palety jsou již několik let skutečně in, a každý touží mít ve svém bytě alespoň kousek tohoto materiálu. Ostatně stačí jít i tou nejjednodušší cestou, a získat informace o tom, jak udělat třeba konferenční stolek. Stačí palety opracovat, případně natřít, umístit na sebe, a rázem je hotovo. Rozhodně se tato realizace neztratí ani, pokud na její horní část umístíte skleněnou desku. I takové návrhy jsou velký hitem.

Výroba nábytku z palet je snadná, ale i levná

A pokud všechny vaše finance padly právě na novostavbu jako takovou, jistě oceníte i celkovou finanční nenáročnost. Proč si pořizovat postel za několik desítek tisíc, když nápady počítají i s tím, že stačí 8 palet, a postel z palet je hotova. Cesta k tomu, jak vyrobit, rozhodně nebyla snazší. A to, i pokud si potrpíte na skutečnou kvalitu. A navíc do vaší ložnice dostanete oblíbený dřevěný prvek.

Nebojte se dalších možností. Nábytek z palet návody jak na to

Není to ale jenom postel ve vaší ložnici, nebo konferenční stolek. Inspirace je v tomto směru nevyčerpatelná, a tak ve vašem novém domě může být třeba i křeslo, nebo zajímavé úložné prostory. Stačí se jenom inspirovat. Stejně tak můžete využít palety i na svých zahradách – a nikoliv k topení.

nabytekzpalet2

Zahradní nábytek z palet fotogalerie vám ukáže, jak lze dát sbohem nevzhledným plastovým variantám

A pokud plánujete i posezení na vaší zahradě, i v tomto ohledu může paleta přijít vhod. Rozhodně se na zahradu bude hodit více, než nevzhledný plastový nábytek, a to navíc výrazné bílé barvy. Mnohem lepší je jít cestou přírodního materiálu, jakým dřevo je. Navíc u každé palety je jasné, že jí žádné venkovní použití nevadí.

Stačí zručné ruce, a nábytek z palet je váš

Co je však poslední výhodou? To je rozhodně tvar každé palety. V principu tak není třeba téměř žádných úprav, a každé šikovnější ruce dokážou to, že může být výsledek naprosto dokonalý. A to ať dáte přednost surovému dřevěnému vzhledu, nebo modernímu broušení s neutrálním nátěrem.

Čtěte dále: