Výměna skel v oknech je čím dál častěji rozhodnutím, ke kterému dochází ne jedna domácnost. Z jakého důvodu? Je to prosté. Výměna skel v plastových oknech nebo jakémkoliv jiném druhu oken se prostě vyplatí. Přesklení totiž prospívá mnohému a přináší s sebou velké množství benefitů. Jaké to jsou?

V první řadě instalace kvalitních izolačních skel prodlouží životnost vašich oken. Celá investice se vám v blízké budoucnosti vrátí, neboť ušetříte tisíce korun ročně za vytápění. Zlepší se tepelné izolační vlastnosti okna, čímž se zbavíte nepříjemného chladu od oken v zimních měsících a zabráníte přehřívání místnosti v letních měsících.

Lepší zvuková izolace bude mít vliv na to, že ve vaší domácnosti bude klid a nebude vás rušit hluk zvenčí. V neposlední řadě také zabráníte srážení vlhkosti a vzniku plísní, což může vést ke vzniku mnohých chorob a alergií.

Výměna skel v plastových oknech

Výměna skel v plastových oknech

Nová izolační dvojskla či trojskla je to pravé řešení

Výměna skel v eurooknech nebo v jakémkoliv jiném typu oken bývá zpravidla dvojí. Původní sklo můžete vyměnit za dvojsklo nebo trojsklo. Výhodou dvojskel je, že jsou mnohem kompatibilnější a lehčí na zasklení, propustí do interiéru více tepla a světla. Trojskla mají samozřejmě lepší zvukově-tepelné izolační vlastnosti.

Kompromisem je unikátní a revoluční izolační dvojsklo Heat-Mirror. To je vyrobeno ze dvou kvalitních tabulí skla, charakteristikami odpovídá izolačnímu trojsklu, váha a tloušťka skla je přitom totožná s izolačním dvojsklem.

Při výměně skel si dejte pozor

Návratnost investice nelze rozporovat. Dejte si ale pozor při výběru dodavatele služby. Stanovení ceny by mělo být transparentní, firma by měla nabízet nezávaznou návštěvu technika zdarma. Nechte si od společnosti odborně, zdarma a nezávazně poradit a vytvořit kalkulaci. Vyslechněte, jaké řešení na míru vám mohou poskytnout.

Čtěte dále: