I oblast pojištění se mění. Za velkou změnu a krok vpřed lze považovat novou nabídku od pojišťovny Ergo, která nedávno uvedla na trh pojištění 2. generace. Nový koncept kladně hodnotí majitelé bytů a domů, chataři i podnikatelé.

Obsáhlý rozsah krytí

Ergo nově nabízí pojištění Bezpečný domov PLUS. Jedná se o majetkové pojištění, které má oproti klasickým nabídkám jednu obrovskou změnu. Nově je totiž určeno i pro chataře, kteří doposud mohli k ochraně nemovitosti využít pouze klasické pojištění nemovitosti.

noboco.cz_ergo_cz_01

Je možné ho sjednat i pro budovy s podnikatelskou činností do 1/2 obytné plochy, vybavení kanceláře nebo ordinace či vedlejší budovy na jiném pozemku (např. garáž). Majetkové pojištění má široký rozsah krytí. Vztahuje se na škody na věcech movitých i nemovitých a chrání například v těchto situacích: škody způsobené přírodními živly, záplava, pád stromu nebo skály, poškození plotu neznámým vozidlem, úder blesku, přepětí v síti, škody způsobené zvěří, rázová vlna způsobená nadzvukovými letouny, krádež, vandalismus i vloupání.

S výhodným bonusem

K pojištění Bezpečný domov dostane každý klient pojištění odpovědnosti s limitem až do 10 000 000 Kč. Proč je výhodné tuto pojistku mít? Před jakými riziky chrání? Jestliže chcete vědět více, přečtěte si tento článek. Mezi bonusy patří i garance, že pojišťovna v případě potřeby zajistí klientovi náhradní bydlení až na 12 měsíců.

noboco.cz_ergo_cz_02

Vyhnete se podpojištění

Cena se u pojistky Bezpečný domov stanovuje podle velikosti obytné plochy. Díky jednoduchému systému se vyhnete rizikovému podpojištění. Získáte jistotu, že vám v případě škod bude vyplacena odpovídající finanční kompenzace. Smlouvu vyřídíte online, uzavírá se na dobu neurčitou, abyste se nemuseli s papírováním otravovat každý rok. Splatnost pojistného si můžete nastavit měsíčně, čtvrtletně, půlročně nebo ročně.

Čtěte dále: