Jelikož paletový nábytek zažívá v posledních letech skutečný boom, je jasné, že je stále více a více možností, kde ho vlastně použít. Především potom sedačky, které jsou v tomto ohledu stejně oblíbené, jako třeba vyhledávané postele. Dalo by se říci, že případný gauč vyrobený z euro palet má ale možností mnohem více. Doslova se samozřejmě nabízí i centrální místnost každého bytu, a tím je obývací pokoj. Zde totiž může posloužit jako plnohodnotné sezení pro mnoho členů rodiny.

sedacka-z-palet-3

Sedačka z palet najde své místo i v dětských pokojích

Stejně tak se dokonale hodí i do pokojů vašich dětí. Je to dáno i tím, že mladí dnes milují originalitu, a řada z nich si na moderní design svého nábytku skutečně potrpí. Mnohdy ano není výjimkou, že někteří si danou sedačku vyrobí také sami, a to v konceptu, který tak bude vyhovovat jejich celkovému stylu. A tak výjimkou nejsou ani prvky, kdy jsou dané palety téměř neopracované, a plně tak vyniká jejich průmyslový vzhled. V kombinaci s moderním vzhledem domova je to však zajímavý kontrast.

Vyrobte si jednu i na svou zahradu. Sedačka z palet návod vám v tom pomůže

Díky tomu, že si lze danou sedačku vyrobit i svépomocí, se dokonale nabízí i možnost umístění na vaší zahradě, kde tak může skvěle suplovat běžně dodávaný zahradní nábytek. V tomto ohledu nejsou výjimkou ale ani menší provedení, a to v podobě křesel. Ostatně ty bývají k vidění i ve zmíněném obývacím pokoji. A jelikož je návod, jak vyrobit danou sedačku, jednoduchý a snadný, může být i tato cesta směrem k tomu, jak palety využít.

Originální gauč z palet může ozdobit ni vaši terasu

V souvislosti se zahradou je třeba zmínit třeba i možnost terasy. I zde přijde vhod hlavně vzhled surového, a nijak neopracovaného dřeva, která může s případnou dřevěnou terasou rozhodně výborně ladit, a to také případnou barvou, jakou může dané paletové řešení dostat.

Čtěte dále: