Žít si v našem hlavním městě jako za První republiky – v krásné vile se zahradou, odkud bude zajímavý výhled. Ideální bydlení pro celou rodinu, že? Stylové, jako za starých časů, ale přesto velice moderní, s prostornou terasou a garážovým stáním. Praha 5 v podobě projektu Vily Chuchle přináší nejen ničím nerušený klid od shonu v centru, ale také výbornou dopravní dostupnost MHD i vlastním vozem. Nabízí se i možnost vícegeneračního bydlení, protože užitná plocha vil činí až 346 metrů čtverečních.

Patrové novostavby, přes třicet různých možností

Elegantní příjezdová cesta, velká zahrada, dostihové závodiště v Chuchli v bezprostřední blízkosti. Velmi poklidná lokalita, ve které bude každodenní odpočinek po práci skutečným balzámem na duši. Moderní domy nabídnou výhled na pravý břeh Vltavy, jenž bude skutečně jako na dlani.

noboco.cz_vilychuchle_cz_01

Projekt tak má před sebou velkou budoucnost, dostatek zeleně v kombinaci s komfortem zcela typickým pro 21. století bezesporu potěší i ty nejnáročnější. Novopečení majitelé vil navíc dostanou velký prostor v ohledu tvorby interiéru – ten půjde přizpůsobit na míru rodinným potřebám. Termín nastěhování? V podstatě je možné začít se stěhovat okamžitě…

Praha 5 aneb dostatek vyžití nejen pro mladé

Volný čas se v tomto prostředí dá trávit v mnoha různých podobách, nejde jen o nedělní dostihy nebo třeba lesní ZOO s jezevci a muflony. Vila Praha je jen čtvrt hodiny od metra, nedaleko je také proslulý hrad Karlštejn nebo lom Malá Amerika.

Pro vodáky je připravena Berounka v celé své kráse, jedna z nejklidnějších českých řek má připraveny desítky kilometrů příjemných zážitků. Cyklostezky v okolí jsou také jen jednou z řady možností, v okolí Chuchle kvete i pěší turistika a výletům všeho druhu je opravdu přáno!

Čtěte dále: