Hledáte nové bydlení a toužíte po něčem výjimečném? Chcete-li se konečně usadit a nezamýšlíte-li se v dohledné době přesunout zase o kus dál, buďte ohledně výběru lokality obezřetní. Zaměřte se na místa, která nabízí dostatek soukromí a klidu (nepreferujete-li naopak rušné centrum města) a zároveň nejsou příliš vzdálená od všeho dění.

Neméně důležitá je i návratnost investice – cena vybraného bytu by neměla v budoucích letech klesat, ale naopak tendenci stoupat. Všechny zmíněné předpoklady do puntíku splňuje rodinné bydlení v Praze 3 – rezidenční projekt NA VACKOVĚ.

noboco_cz_navackove_cz_01

Zajímáte-li se o rezidenční projekty delší dobu, pravděpodobně jste o bydlení v Praze na Žižkově slyšeli chvalozpěvy v souvislosti s úspěšným projektem Alfarezidence od Metrostav Development. Ten zde vznikal v letech 2006 – 2011 a není náhoda, že si developer opět vybral lokalitu Prahy 3. Z té se v budoucnu stane jedno z nejmodernějších center hlavního města.

Rezidence NA VACKOVĚ označuje hned tři objekty, které se nachází kolem ulice Olgy Havlové a čítá více než 200 bytů s dispozicemi od 1+kk až 4+kk. Dokončení projektu je plánováno na sklonku roku 2016 a předání proběhne do konce února 2017. V těsném závěsu bude následovat prodej bytů Praha 3. Což znamená, že máte stále dost času na přemýšlení.

  noboco_cz_navackove_cz_02

Buďme však trochu konkrétnější. Proč si za svůj nový domov vybrat některý z bytů v rezidenci NA VACKOVĚ? Protože jsou vzdušné, perfektně prosvětlené a důmyslně rozvržené. Ať už jde o malometrážní nebo velké bytové jednotky, spolehněte se na vysoký standard. To samé přitom platí i o exteriéru – profesionálové ze studia MS Architekti navrhli netradiční a přitom harmonické pojetí domu a nijak nenarušili osobitý ráz okolí. Budovy jsou zajímavé tím, že ustupují od uliční linie, jsou asymetrické a členité.

noboco_cz_navackove_cz_03

Za zmínku stojí i malebné okolí (např. park Židovské pece, park na Balkáně), ve kterém nechybí cyklostezky, kulturní památky jako Nákladové nádraží Žižkov či unikátní Kino Aero. Dostupnost do ostatních městských částí je vynikající a lokalitě nelze nic vytknout ani z hlediska občanské vybavenosti.

Čtěte dále: