Pokud plánujete zvelebit váš interiér třeba různým i dekoracemi, je dobré se inspirovat. A to třeba na internetu, u vašich blízkých, ale klidně i v restauracích. Ty by měly samozřejmě odpovídat stylu, který máte rádi. Dnes už dávno není trendem nutně nejmodernější vzhled, jelikož mnoho lidí hledá raději zajímavě sladěnou kombinaci různých stylů, než nutně jenom moderní prvky. A přesně takovou atmosférou na vás může dýchnout restaurace Raclettka, která se dnes řadí mezi TOP restaurace I.P.Pavlova. Ta je místem ve sklepních prostorách na adrese Lublaňská 30 v Praze 2 na Vinohradech, které rozhodně zaujme už při samotném vstupu. Zajímavě vybíraný nábytek, stylové podlahy, obrazy na stěnách, nebo elegantní dekorace všude okolo. Pro příjemné posezení zkrátka to pravé.

raclette

Hledejte inspiraci i pro vaši kuchyni

A to třeba tím, že právě ve zmíněné restauraci ochutnáte pokrmy, které si budete chtít v budoucnu užít i doma. A jaké to mohou být? Jak už napovídá sám název restaurace, ideální volbou je určitě sýr Raclette, který je k dispozici v mnoha variantách. Ten ale může být doplněn také obloženými prkénky, stejně jako dalším vyhledávaným pokrmem, kterým je masové fondue. Prvotřídní kousky masa připravované v horkém vývaru jsou cestou k tomu, jak si svůj pobyt v restauraci dokonale užít a jak získat také inspiraci pro vaše budoucí domácí vaření – kterým zaujmete celou rodinu.

Ochutnejte skvělá vína i vynikající kávu

Co si ale můžete také v restauraci dopřát, to jsou i vynikající česká vína, po jejichž ochutnání získáte inspiraci pro to, co nakoupit do vaší domácí vinotéky. Navíc se k sýru Raclette skvěle hodí. Stejně tak ale můžete svůj den ozvláštnit skvělou italskou kávou Filicori Zecchini, ke které se hodí chutné domácí zákusky. I ty mohou být jak dobrou inspirací, tak i možností, jak během dne doplnit tolik potřebnou energii. A to na místě, kam se budete chtít v budoucnu znovu vrátit. Restaurace Raclettka zkrátka ví, jak zaujmout nově příchozí.

Čtěte dále: