Stále více lidí si uvědomuje, že pro stavbu rodinného domu je zapotřebí kvalitní projekt RD.V poslední době je zvýšený zájem investorů o individuální projekty rodinných domů.Správný projekt rodinného domu by měl při tom vycházet z dokonalé znalosti materiálů a technologií,které nabízí trh s ohledem na budoucí náklady na provoz domu.

dum

Důležitou roli hraje správná orientace domu vůči světovým stranám.Jestliže to orientace pozemku dovolí,jižní straně by se měl dům co nejvíce otevřít svými okenními otvory,a na severní stranu by měl být kompaktnější a uzavřenější.

PROJEKTY RD A JEJICH REALIZACE

Chceme-li spotřebovat co nejméně energie,je nutno v projektu RD nutno počítat se řádným zateplením a konstrukci zajistit proti tepelným mostům. Projekt rodinného domu architekt vypracuje přesně na míru investorovi. Nejdřív se seznámí s požadavky investora a situací pozemku a pak architekt nebo projektant vypracuje individuální projekt přímo podle potřeb a přání klienta. Vždy je to projekt na míru, takový projekt RD,ve kterém se investor bude cítit dobře a bude s výsledkem spokojený.

Čtěte dále: