I tomu, kdo není expert na nemovitosti, je jasné, že nejdražší byty jsou právě v hlavním městě. Důvodem je hlavně prestižní lokalita, která je zárukou v mnoha směrech atraktivnějšího života. Pražané mají zpravidla vyšší platy, mají to všude kousek a mohou mít bohatší kulturní život. Jestliže se chcete usídlit v Praze a pomýšlíte na výhodnou cenu bytu, máme pro vás řešení!

Multifunkční zařízení v prestižní lokalitě

Nejdražší byty jsou v centru a v blízkosti stanic metra. Neplatí to ale ve 100 % případů. Jednu výjimku, která potvrzuje pravidlo, vám chceme představit. Jedná se o multifunkční ubytovací zařízení Rezidence Topolová, které se nachází na Praze 10. Od budovy je to pouhých 5 minut chůze na stanici metra Skalka, nabízí i rychlé spojení na pražské dopravní tepny.

noboco.cz_rezidencetopolova_cz_01

Navíc se jedná o klidnou lokalitu v blízkosti přírody, nedaleko leží oblíbený rozlehlý Přírodní park Hostivař-Záběhlice. Dalo by se předpokládat, že za byt na takovém místě se bude platit vysoká suma. Opak je naštěstí pravdou. Byty na prodej Praha v rámci Rezidence Topolová jsou aktuálně k mání za velmi atraktivní ceny. Jedná se o byty 1+kk a 2+kk. Byt 1+kk je výjimečný tím, že jeho interiér byl navržen architektkou Ivanou Dombkovou. Nabízí moderně a funkčně řešený prostor, který je zárukou spokojeného bydlení.

noboco.cz_rezidencetopolova_cz_02

RADA: Jestliže máte o byt zájem, dlouho neotálejte, protože v Rezidenci je bytů jen omezený počet. Dopředu si také zjistěte, zda a kolik vám v bance půjčí. Na co si při vyřizování hypotečního úvěru musíte dát pozor? Přečtěte si ještě tento článek a budete mít ve všem jasno.

Nabízí i krátkodobé ubytování

Rezidence Topolová nemá jen byty k prodeji. Je zde možné i ubytování Praha levně v pronájmu nebo krátkodobého rázu. K dispozici jsou pokoje typu hostel, penzion, hotel a také několik apartmánů, které nabízí komfortní ubytování v soukromí na několik dní.

Čtěte dále: