Je-li vašim snem bydlet v Praze a současně ve spojení s přírodou, potom je tento článek přesně pro vás. Představíme v něm totiž novu nabídku pozemků pro stavbu rodinných domů v atraktivní lokalitě Praha 9. Jestliže chcete bydlet v klidu přírody a současně mít možnost být za několik málo minut v centru Prahy, čtěte dále…

Projekt, který potěší hlavně rodiny

Na územní Prahy i v jejím okolí vzniklo v poslední době mnoho developerských projektů. Ne všechny ale mohou plně uspokojit ty, kdo touží po spokojeném rodinném bydlení. Pokud ani vy nepatříte do skupiny lidí, kteří se chtějí mačkat v bytě, narazili jste na řešení. Díky nabídce nových pozemků a plánované výstavbě v Dolních Počernicích si přijdete na své. V nedávné době přišla s touto zajímavou nabídkou developerská společnost Sekyra Group, a.s. Jedná se o projekt Dolní Počernice II. etapa a je opravdu z čeho vybírat. Sekyra Group, a.s. nabízí stavební pozemky Praha 9 za zajímavou cenu a je tak zcela jistě vhodné o jejich nákupu uvažovat.

 noboco_01

Co vše můžete mít?

V nabídce je v současné době 62 atraktivních pozemků o výměrách od 302 do 903 m2, které jsou připraveny pro stavbu rodinných domů. Navíc společnost nabízí i 12 různých typů rodinných domů, které si můžete nechat postavit na klíč.

 noboco_02

Proč právě zde?

Dolní Počernice jsou poklidnou částí Prahy, v níž si můžete užívat krásnou přírodu a také snadné spojení do centra velkoměsta. V této lokalitě už byl realizován i projekt viladomy U Golfu, který patří mezi nejpopulárnější novostavby Praha. Lokalita nabízí vše pro spokojený rodinný život: těžit můžete z plné občanské vybavenosti. Dá se předpokládat, že o tyto pozemky bude velký zájem. Na nic tedy nečekejte, zjistěte si vaše finanční možnosti (s hypotékou může pomoci kalkulačka) a kontaktujte Sekyra Group, a.s. Prohlédnout si můžete i její další developerské projekty Praha.

Čtěte dále: