Praha 10 patří mezi nejpopulárnější lokality současné doby. Nové obyvatele přitahuje její poklidná atmosféra, spojení s přírodou, bohaté možnosti kulturního i sportovního vyžití a současně také dobré spojení s centrem. Praha 10 se v současné době může pochlubit novými projekty, v rámci kterých vznikly úchvatné rodinné domy a byty. Prosím, seznamte se.

Rodinné bydlení bez jediné chybičky

Prvním představeným projektem jsou Rodinné domy Štěrboholy II. Díky projektu vyrostlo na území Prahy 10 celkem 21 moderních řadových rodinných domů. Nové rodinné domy na prodej mají dispozice 4+kk (rozloha obytného prostoru od 125 m2 do 155 m2) a velmi promyšlené rozmístěn místností. Díky tomu nabízí prosvětlený a útulný interiér s dostatkem místa pro všechny členy rodiny. Na domy je poskytována nadstandardní záruka 3 roky. Jejich majitelé ocení, že každý dům má vlastní garáž a ještě venkovní parkovací stání. Zahrada je upravená, oplocená a připravená k okamžitému užívání. Možné je dokonce požádat i o nadstandardní vybavení. Nejbližší zastávka MHD bus se nachází pouhé 2 minuty chůze od domů!

noboco_01

Byty rozličných variant

Nové byty v Praze 10 vznikly díky projektu Nad Přehradou III. Jak napovídá název, byty se nachází v blízkosti Hostivařské přehrady, takže se jedná o ideální místo k bydlení pro všechny milovníky klidu a přírody. Celkem v rámci 3. etapy vzniklo 50 nových bytů. V nabídce jsou byty o dispozicích 1+kk (od 29 m2) až po velmi prostorné 4+kk (do 127 m2). Nový domov zde najdou nejen rodiny s dětmi, ale také mladé páry a všichni ostatní se zájmem o bydlení ve spojení s přírodou.

 noboco_02

O prodej bytů Praha 10 je stabilně vyšší zájem, takže se dlouhá rozvaha nevyplácí. Jestliže máte o bydlení zde zájem, kontaktujte developerskou společnost Finep a objednejte se na prohlídku. A ještě jedna rada – jestliže vás čeká zařizování hypotéky, přečtěte si tento článek. Dozvíte se v něm, na co vše si musíte dát dobrý pozor.

Čtěte dále: