Plánujete pořízení vlastního bydlení? Pokud ano, je dobré se inspirovat u možností, které jsou aktuálně trendem a které patří k tomu nejzajímavějšímu, co je dnes k dispozici. Začneme tím, že by mělo být samozřejmostí bydlet takzvaně v novém. Tedy v novostavbách. Ideální volbou jsou v dnešní době rozhodně developerské projekty, které nabízí mnoho možností.

Klidná lokalita, s dostupností do velkých měst

Bydlení je třeba vybírat také podle lokality. Hledáte inspiraci v tomto směru? Určitě je dobré hledat spíše klidnější lokality, které jsou jako stvořené hlavně pro rodinný život. Dále je dobré myslet na dopravní obslužnost v souvislosti s dopravou do velkých měst. I proto řada lidí hledá například rodinné domy Praha. Nejlépe nedaleko hlavního města. Tento požadavek umí splnit třeba projekt s názvem Domy Ořechovka. Bydlení je situováno západně od hlavního města.

Rodinné domy Praha - západ

Rodinné domy Praha – západ

Dostatek prostoru k bydlení

Malý prostor může působit stísněně, stejně jako nelze zapomínat na nedostatek soukromí. Inspirace při výběru by proto měla směřovat k faktu, aby mělo budoucí bydlení dostatečně velkou obytnou plochu. Nabídka domů v projektu Doby Ořechovka zaujme nejenom tím, že se jedné o domy patrové i s obyvatelnou půdou, ale hlavně tím, že jejich dispozice mají 121,8 a 125,3 m². A k tomu nelze zapomenout ani na dostatečně velký pozemek, který hlavně v létě umožní trávit čas také venku.

Ty nejlepší standardy

I v této oblasti je dobré hledat tu správnou inspiraci. Nejde jenom o výsledný vzhled i design, který má však také nezastupitelnou roli. Hledět je třeba také na celkovou kvalitu, ale i praktičnost. Inspiraci je dobré spojit i s faktem, že ne vždy je nutné dát jenom na prvotní návrh developera a jeho architektů. Ideální je zvolit bydlení tam, kde jsou možné takzvané klientské změny. Tedy úpravy samotného interiéru přesně podle požadavků budoucích majitelů.

Čtěte dále: