Když se člověk rozhoduje nad tím, jak by mělo vypadat jeho nové bydlení, má dvě možnosti. Buď může jít cestou koupě staršího bytu, nebo může kopit nový. V novostavbě. My se společně podíváme nejenom na to, proč je vhodné zvolit možnost číslo dvě, ale podíváme se i na to, který developerský projekt konkrétně může vyhovovat. A tím začneme. Pro toho, kdo hledá byty Letňany, je jako stvořená varianta, kterou je Rezidence Veselská. Nutno říci, že v první etapě lidé spokojeně bydlí a druhá byla aktuálně zkolaudována. A je kompletně vyprodána. Pro další zájemce je připravena 3. etapa s dokončením na jaře 2020. Zde však musíme říci, že je už více než 60 % bytů prodaných a tak je třeba neváhat.

rezves

Byt, do kterého se můžete nastěhovat a začít spokojeně žít

Když se pořídí starší byt, může to znamenat mnoho problémů. Je třeba myslet na opravy, ale třeba i možné rekonstrukce. U novostaveb s ničím takovým počítat nemusíte, jelikož se můžete ihned nastěhovat a spokojeně bydlet. Potvrzují to všichni, kteří si developerský projekt Rezidence Veselská vybrali jako svůj dokonalý domov. Byt je kompletně hotov a připraven k nastěhování. A to navíc s možností využít jak navržené standardy, tak s možností využít klientských úprav již během stavby. A tak mít byt přesně podle svých představ.

Dispozice a velikosti odpovídají současným potřebám

Většina starších bytů svými dispozicemi ne úplně dokonale vyhovuje současným trendům. To proto, že se nejedná o otevřené prostory, ale jde o jednotky s oddělnou kuchyní. U zmíněného projektu je tomu jinak. Jak v první a druhé, tak i v realizované třetí etapě jsou k dispozici otevřené dispozice, s výběrem od varianty 1+kk až po velký byt o dispozici 4+kk. A to vše v domě, který je zasazen do perfektní lokality, která je nejenom příjemná a klidná. Nechybí dobrá dopravní obslužnost a také občanská vybavenost. Tím chceme říci, že vše je téměř za rohem.

Čtěte dále: