Koupit si dnes byt rozhodně není nic složitého. Když nemáte dostatek financí, často jsou současné hypotéky tak výhodně, že určitě není důvod váhat. A tak jedinou otázkou zůstává to, zda koupit starší byt, a investovat peníze do jeho rekonstrukce, nebo raději jít cestou nového bytu, který bude vyhovovat našim moderním představám. A zatímco prvních možností je po naší zemi rozeseto obrovské množství, druhou reprezentuje třeba prodej bytů Letňany, a to v rezidenci Veselská. Samotný koncept tohoto developerského projektu jasně ukazuje, že je určený pro mladší generace, které si na současný a elegantní styl zaručeně potrpí.

byt-letnany

Co by v bytě nemělo chybět?

Daný developerský projekt tak může být skvělým vodítkem pro každého, pokud neví, co by měl od nového domu čekat, a co vyžadovat. Pojďme tedy procházet jednotlivé místnosti, kde se zaměříme na to nejdůležitější. Začneme-li koupelnou, tak zde by neměly chybět správně zvolené obklady, primárně od známých výrobců, a to v kvalitě, která bude znamenat i jejich dlouhou životnost. Totéž platí i v případě toalet.

Obývací pokoj, tedy centrální místnost by jistě měla nabídnout i kus přírodních materiálů. Dokonale se nabízí dřevo, nejlépe potom volené jako podlahová krytina. Dobrým poměrem cena/výkon dnes vynikají hlavně laminátové podlahy, a proto bývají tou nejčastější volbou většiny nových bytů. Ostatně ani jakýkoliv nový byt v Praze 9, a to ve výše uvedeném komplexu rozhodně není výjimkou, a dané řešení se i s ohledem na pozitivní zkušenosti ukazuje jako to nejlepší možné.

Myslete i na izolace, ale i připravenými vývody

Důležitým standardem je ale i důraz na kvalitní izolaci. Tu dnes reprezentuje hlavně kombinace kvalitních oken a balkonových dveří, ale i speciálních izolačních vrstev v oblasti omítek jako takových. Další nezbytností by poté měla být příprava na kuchyňskou linku, umožňující napojení na vodu, kanalizaci, ale také elektrické spotřebiče včetně digestoře a sporáku či myčky.

Čtěte dále: