Cesta k bytu může být dvě varianty. První je možnost koupit si byt již několik let, nebo i několik desítek let starý. Druhou možností je využít nabídky developerů a pořídit si nemovitost v novostavbě. My doporučujeme cestu číslo dvě. Proč? Toto jsou důvody.

Nabídka je bohatá

Stačí se rozhlédnout po poptávaných lokalitách a bude vám jasné, že nabídka takových bytů v developerských projektech je opravdu velmi široká a zajímavá. A to nejenom v největších městech ČR. Zklamáni nebudete ani v těch menších. Pokud hledáte třeba byty Pelhřimov, máte jedinečnou možnost využít nabídky v dlouhodobém developerském projektu, který nese název LiveWell. Kromě dostatečného množství bytů zaujme také nabídka mnoha dispozic od 1+kk až po 4+kk.

byty Pelhřimov

byty Pelhřimov

Stačí se nastěhovat a bydlet

Když si pořídíte starší byt, může to být spojeno doslova s nutností jeho rekonstrukce do odpovídajícího stavu. A to může trvat několik měsíců, stejně jako to může stát i stovky tisíc. Developerské projekty oproti tomu nabízejí nové, čerstvě postavené byty. Do nich už stačí zakoupit nábytek a další vybavení a okamžitě se také nastěhovat. Třeba ze dne na den.

Lákavé lokality

Developeři samozřejmě chtějí, aby se jejich byty prodávaly co možná nejvíce. I proto se snaží stavět je v co nejlepších lokalitách. Tedy tam, kde by nejraději bydleli i samotí lidé. I tady můžeme opět uvést již zmíněný příklad. Lokalita projektu LiveWell jasně ukazuje na to, že právě tyto byty se nacházejí nedaleko nedotčené přírody, nacházejí se také nedaleko centr, a to vše zároveň v lokalitě s dobrou občanskou vybaveností.

Unikátní design

Moderní materiály, jedinečné provedení, současné standardy. To vše jsou důkazy o tom, že bydlení v novém bytě, postaveném developery, bude spojeno i s maximální možnou estetikou. Kdo touží bydlet v krásném bytě, ten zklamán rozhodně nebude.

Čtěte dále: