Byty na prodej Hořovice v okolí Zdic a Dobříše

Byty na prodej Hořovice v okolí Zdic a Dobříše

Toužíte po bydlení, které nabízí vymoženosti velkých měst? Současně ale milujete přírodu a procházky v ní? Pak pro vás máme řešení.

V těchto dnech se staví developerský projekt, který nabízí nejeden byt na prodej. Hořovice, město na strategickém místě mezi Prahou a Plzní, nabízí v novostavbách projektu Bydlení Hořovice  nemovitosti velikosti garsonky, 1+kk, 2+kk, 3+kk či 4+kk.

Byty na prodej Hořovice a Zdice

V Hořovicích jsou školky, školy, gymnázium,  SOŠ a SOU, špičková nemocnice i prvotřídní restaurace. Současně ale město nabízí lidem sportovní a kulturní vyžití. Velkou výhodou je, že Hořovice jsou pouhých 10 minut od brdských lesů. V přírodě můžete načerpat novou energii, odpočinout si nebo si naopak dát do těla.

Prodej bytů Dobříš

Projekt stojí za to zvážit, pokud hledáte cenově dostupné, avšak kvalitní byty na prodej. Zdice a Beroun jsou dalšími městy, které se vedle Prahy a Plzně nacházejí v blízkosti projektu. Po bydlení v Hořovicích se ohlížejí i ti, kteří se zajímají o prodej bytů Dobříš. A není se čemu divit. Ve větších městech totiž mnohdy lidé zaplatí za nájem ještě větší částku, než kolik by museli vydat za měsíční splátku hypotéky při koupi bytu v projektu Bydlení Hořovice.

Byty na prodej Hořovice v okolí Zdic a Dobříše

Byty na prodej Hořovice v okolí Zdic a Dobříše

V ceně každého bytu je také balkon, terasa nebo předzahrádka. Majitelé se mohou radovat ze sklepa, který je též součástí ceny bytu, a mohou do něj uložit vše potřebné, co do bytu nepatří nebo na to není místo. Krásný výhled do spodní části exteriéru a osvětlení zajišťují nadčasová prémiová velká francouzská okna přímo od podlahy. V koupelnách jsou použity kvalitní obklady i sanitární technika od výrobců z Evropy, v dalších prostorách bytu jsou podlahy od značky Egger – Eclic 7/31. Neposlední výhodou jsou také nosné obvodové stěny a příčné stěny z cihelného zdiva.

Projekt Bydlení Hořovice určitě stojí za zvážení.

Čtěte dále: