Možná jste v tomto městě studovali, možná sem jezdíte pravidelně na výlety za historií a odpočinkem. V každém případě se snad nenajde nikdo, kdo by Prahu neměl rád a programově ji odmítal, že? Není divu, jde o metropoli, která snese přísná západní měřítka a nabídne svým obyvatelům vše, nač jen pomyslí. Šance zejména pro mladé, ale samozřejmě nejen pro ně. Spoustu pracovních nabídek, ale i občanská vybavenost, ve které nebude vůbec nic chybět, i o tom je Praha.

Až pětipokojový byt s prostornou lodžií

Připraveny jsou velmi zajímavé možnosti, a to jak pro mladé bezdětné páry, tak i pro ty, kteří už rodinu založili. Byty na prodej v Praze 3 se nabízí až v pětipokojové variantě, stejně jako v klasické dispozici 1+kk, výběr je tedy velmi pestrý a záleží na preferencích budoucích majitelů.

noboco.cz_byty_u_parku_01

30 nebo naopak 140 metrů čtverečních? A budete chtít balkon, lodžii nebo například předzahrádku? Výhodou je pak nejen blízkost městské zeleně, ale také autobusové zastávky, která pomůže k rychlejším a pohodlnějším cestám do školy nebo zaměstnání. Park, lékárna, supermarket nebo kino jen pár minut cesty, občanská vybavenost je zajištěna úplně jiným způsobem než ve městech okresního formátu, která rozhodně nemohou Praze konkurovat.

Žižkov je rozhodně místem plným historie

Učaruje vám už na první pohled, bydlení na pražském Žižkově už nebudete chtít za nic jiného vyměnit. Proč? Zkrátka proto, že zdejšími ulicemi proudila historie. Do budoucna je důležitý i plánovaný rozvoj této oblíbené pražské lokality, v okolí bytu totiž vyroste nová infrastruktura, která nabídne řadu zajímavých pracovních míst.

noboco.cz_byty_u_parku_02

Sečteno a podtrženo, právě na Žižkov čeká v 21. století velká výzva a vy můžete být jistě při tom! Stačí si jen vybrat dispozici bytu, který jednou může posloužit i vašim dětem.

Čtěte dále: