Máte prospívající firmu s krásnými kancelářemi, kde pořádáte setkání s klienty? Pak jistě víte, jak je důležité učinit dobrý dojem. Dobrý dojem uděláte jak svým upraveným zevnějškem, tak i svými kvalitními službami. To však není jediné, co na vašeho klienta působí. Zrovna tak na něj působí čistota i vzhled okolí, kde se právě nachází, tedy vaše kancelář.

Nechte to na profesionálech

Stejně jako vy rozumíte problematice oboru, ve kterém podnikáte, tak my rozumíme tomu našemu. Ve firmě Šticha & syn se zabýváme úklidem od kanceláří, bytů, až po průmyslové objekty a garáže. Naše služby se odvíjí dle potřeb zákazníka, což následně vede k oboustranné spokojenosti.

noboco_nahledovy

Potřebujete úklid pouze jednorázově?

Jestliže vaše prostory čeká rekonstrukce, malování, či zkrátka potřebujete uklidit po povedeném firemním večírku, i v tomto případě jsme vám k službám. Jistě se nechcete zabývat úklidem po řemeslnících nebo svých zaměstnancích, a proč byste také měli? Nechte profesionální firmu se o to postarat a ušetřete tak svůj čas.

Pečujeme i o garážové prostory

Garáže na zákazníka zapůsobí stejně tak jako kanceláře. Zaměstnanci rovněž ocení, když jsou garáže čisté a upravené. Zejména v zimě z aut stéká špinavá voda podporující tvorbu plísní a choroboplodných bakterií. Riziko uklouznutí po podlaze také roste, a proto je třeba tento problém řešit. Při nečekaných, náhlých deštích či sněžení se s námi domluvíte i jednorázově dle potřeby.

Čtěte dále: